Konzervy Isegrim

Svěží vlčí přirozenost

Opravdu vysoký obsah čerstvého masa - minimálně 63 % - zkombinovaný se zeleninou, ovocem, vysoce kvalitními oleji a divokými bylinami. Bezobilné konzervy Isegrim představují dokonalou a zdravou vlčí stravu, které se už vás pes nevzdá!
ISEGRIM Adult Forest: Jelen s topinambury, brusinkami a bylinkami Čerstvé jelení maso s topinamburem a brusinkami pro všechny psy, všech věkových kategorií.
ISEGRIM Adult Forest: Sob s ostružinami a žampiony Libové sobí maso s lesními plody a žampióny pro všechny psy všech věkových kategorií.
ISEGRIM Adult Prairie: Husa s batáty, šípkem a bylinkami Originální kombinace husího masa, batátů a lesních bylin pro dospělé psy všech plemen.
ISEGRIM Adult Prairie: Kachna s pastinákem, rakytníkem a bylinkami Chutné kachní maso s pastinákem a rakytníkem pro psy všech věkových kategorií.
ISEGRIM Adult Steppe: Koňské maso s černým jeřábem a žampiony Koňské maso s černým jeřábem, žampiony a divokými bylinkami pro psy všech věkových kategorií.
ISEGRIM Adult River: Pstruh s pastinákem a brusinkami Pstruh s pastinákem, brusinkami a divokými bylinkami pro psy všech věkových kategorií.
ISEGRIM Adult River: Losos s prosem a borůvkami Severská receptura s čerstvým masem z lososa, čerstvým drůbežím masem, borůvkami a bylinkami.
Hájek Pet Food
Seznamte se s naší firmou.
O značce Isegrim
Přečtěte si o vlčí historii.
Jak souznít s mazlíčkem?
Ponořte se do našeho blogu a naučte se, jak nejlépe vycházet s vlkem!
Jste velkoobchodník?
Podívejte se do našeho B2B e-shopu.